Αρχική » Ανακοινώσεις » Ανακοινώσεις 2021 » Αρχαιρεσίες 2021 – Ανακοίνωση Αποτελεσμάτων

Ανακοινώσεις


Δελτία τύπου


Αλληλογραφία


Επικαιρότητα

Αρχαιρεσίες 2021 – Ανακοίνωση Αποτελεσμάτων

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ 

Τηλ.: 210 41.19.965 – 210. 41.79.482, Fαχ: 210.41.26.322 

http : // www.isap – union.gr E-mail: isapunion@gmail.com & isapunion@stasy.gr 

15/11/2021 

ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 

Συναδέλφισσες – Συνάδελφοι ,  

Σας κάνουμε γνωστά τα αποτελέσματα των εκλογών που πραγματοποιήθηκαν στις 11 Νοεμβρίου 2021 

ΕΛΑΒΑΝ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ   397     ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ.ΣΥ    128
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ   338  ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ     95
 ΕΓΚΥΡΑ   325  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ     59
 ΑΚΥΡΑ- ΛΕΥΚΑ     13  ΔΑΣ-ΣΤΑ.ΣΥ     43 

 

ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ.ΣΥ 

Έδρες : Για το Δ.Σ 5, για την Ε.Ε 2, και για το Ε.Κ.Α 2  

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ  

Έδρες : Για το Δ.Σ 4, για την Ε.Ε 1, και για το Ε.Κ.Α 1  

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ  

Έδρες : Για το Δ.Σ 2, για την Ε.Ε 1,και για το Ε.Κ.Α 1  

ΔΑΣ-ΣΤΑ.ΣΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 

Έδρες :Για το Δ.Σ 2, για την Ε.Ε 1, και για το Ε.Κ.Α 1 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ 

ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ 

ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ.ΣΥ.

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

 Ψήφοι 

  1. ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΗ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 21
  2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 20
  3. ΓΙΑΜΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 20
  4. ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΡΓΟΔ. ΕΠΙΔΟΜΗΣ 15
  5. ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 15
  6. ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΟΠΤ. ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ 70
  7. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 85
  8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 50
  9. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 12
  10. ΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 14
  11. ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΟΠΤΗΣ ΣΤΑΘΜΩΝ 23
  12. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 10
  13. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΒΛΑΒΩΝ 20
  14. ΜΠΡΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΚΤΙΡ. ΕΓΚ. 24
  15. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 45
  16. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΓΚΤ. ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ 10
  17. ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 10
  18. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 15
  19. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 35
  20. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 15
  21. ΣΤΡΑΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 22
  22. ΤΡΟΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 59
  23. ΤΣΑΒΑΡΗ ΑΝΝΑ ΥΠΑΛ. ΑΠΟΘΗΚΗΣ 15
  24. ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 95
  25. ΧΑΪΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 60 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

 Ψήφοι 

  1. ΙΩΑΚΕΙΜ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 49
  2. ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 55
  3. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝ.ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 29
  4. ΜΠΡΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤ.ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 50
  5. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΧΙ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 16 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 

 Ψήφοι 

  1. ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΟΠΤ. ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ 24
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 25
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 11
  4. ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΟΠΤΗΣ ΣΤΑΘΜΩΝ 8
  5. ΜΠΡΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΚΤΙΡ. ΕΓΚ. 5
  6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 5
  7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 40
  8. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 9
  9. ΤΡΟΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 15
  10. ΤΣΑΒΑΡΗ ΑΝΝΑ ΥΠΑΛ. ΑΠΟΘΗΚΗΣ 15
  11. ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 69
  12. ΧΑΪΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 58 
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ 

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

Ψήφοι

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΡΥΘΜ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 9
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΜΗΜ. ΗΛΕΚΤ. ΕΓΚΑΤ. 21
  3. ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΥΠΑΛ. ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ 40
  4. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 13
  5. ΚΑΡΙΩΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ 28
  6. ΚΕΛΕΡΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΦΥΛΑΞΗΣ 14
  7. ΛΙΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 13
  8. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΚΔΟΤΗΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ 6
  9. ΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ H/M ΨΥΚΤΙΚΟΣ 13
  10. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 18
  11. ΞΑΝΘΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΓΟΔ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 55
  12. ΠΙΝΚΕΡΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ 48
  13. ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 39
  14. ΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΜΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΥΠΟΣΤ. 15
  15. ΤΣΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΜΗΜ. ΓΕΝ. ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ 37
  16. ΤΣΟΛΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ 50 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

Ψήφοι 

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 14
  2. ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 22
  3. ΜΠΙΝΙΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ 20
  4. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 41
  5. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 13
  6. ΤΣΙΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΥΠΑΛ. ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗΣ 7 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 

Ψήφοι 

  1. ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΤΜΗΜΑΤΑΡΧΗΣ 39
  2. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 28
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΑΚΙΝΗΤΗΣ 34
  4. ΛΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ 73
  5. ΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ H/M ΨΥΚΤΙΚΟΣ 7
  6. ΜΠΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤ. ΣΗΜΑΤΟΔΟΤ. 17
  7. ΜΠΕΚΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 11
  8. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΥΠΑΛ. ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ 11 
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

 Ψήφοι 

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 34
  2. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 20
  3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 12
  4. ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 21
  5. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΡΥΘΜ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 5
  6. ΚΩΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 14
  7. ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΥΘΜ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 45
  8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 48
  9. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΟΠΤΗΣ ΣΥΡΜΩΝ 38
  10. ΣΑΜΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 10
  11. ΣΙΓΓΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 8
  12. ΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 18
  13. ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 10 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

Ψήφοι 

  1. ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΥΘΜ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 12
  2. ΚΛΟΥΜΑΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 38
  3. ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 50
  4. ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΙΣΧΥΟΣ 6

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 

Ψήφοι 

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 41
  2. ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΥΘΜ. ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 44
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΡΜΩΝ 36 
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  

Δ.Α.Σ –ΣΤΑ.ΣΥ 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

Ψήφοι 

  1. ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤ. 12
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. 7
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 8
  4. ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 11
  5. ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) ΕΡΓΟΔ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 36 
  6. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 31
  7. ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 15
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΜΑΡΧΗΣ 8
  9. ΠΕΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 13
  10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΔΟΤΗΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ 8
  11. ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 9
  12. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ 7 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

Ψήφοι 

  1. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 30 

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 

Ψήφοι 

  1. ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) ΕΡΓΟΔ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 32
  2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 26
  3. ΠΕΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤ. ΤΡΟΧ. ΥΛΙΚΟΥ 17 

Με βάση τα παραπάνω αποτελέσματα εκλέγονται: 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ.ΣΥ» 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΧΑΪΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΠΡΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΤΡΟΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΣΤΡΑΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ» 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
 ΞΑΝΘΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΤΣΟΛΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΤΣΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΠΙΝΚΕΡΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ
 ΚΑΡΙΩΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
 ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ» 

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ   ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ


ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΔΑΣ- ΣΤΑΣΥ» 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ  ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΕΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ.ΣΥ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΙΩΑΚΕΙΜ ΜΙΧΑΗΛ
 ΜΠΡΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ» 

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ» 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ     ΚΛΟΥΜΑΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

 

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΔΑΣ-ΣΤΑΣΥ» 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ 
 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ 

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ.ΣΥ» 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΧΑΪΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ» 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΛΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ »

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ «ΔΑΣ-ΣΤΑΣΥ» 

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
 ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ   ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

Συναδέλφισσες – Συνάδελφοι ,  

Η Εφορευτική Επιτροπή ευχαριστεί όλους τους εργαζόμενους για τη συμμετοχή τους στη  διαδικασία εκλογής για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και λοιπών  Συνδικαλιστικών Οργάνων  

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς  

Η Εφορευτική Επιτροπή 

Μοιραστείτε το!!!

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.


Η Εφημερίδα μας



Πρόσφατα


Οκτώβριος 2022
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Πρωτοσέλιδα


Σχόλια


Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com